Spiona
 
Nedjelja, 01 Kolovoz 2010 - 08:19
Naslovnica
Kroz Župu
Lokalna vlast
Gospodarstvo
Sport
Kultura i zabava
Politika
Foto - vijesti
Reportaže
Iz drugih medija
Crna kronika
Obavijesti
Župski forum
ŽuTV - video portal
Fotoreportaže
Razgovori
Dubrovnik...23°C
Dubrovnik 23°C | Lošinj 24°C | Osijek 20°C | Pula 23°C | Rijeka 22°C | Split 23°C | Zadar 21°C | Zagreb 18°C
... HNB tečajna lista ...
Današnji tečaj kune
01.08.2010
Srednji
AUD AUD
1
5,011073
CHF CHF
1
5,353805
GBP GBP
1
8,705882
USD USD
1
5,576640
EUR EUR
1
7,248517
$ Odabir valute
= Odabir valute
. . . . Web preporuke . . . .
 
Vaterpolo udruga Danče
 
Policijska Udruga Branitelja
 
UHCSDR-DNŽ
 
Rat u gradu
forum
kontakt
Priča s putovanja na Maškaratu u Opatiju Ispis E-mail
Utorak, 17 Veljača 2009
OpatijaU subotu rano ujutro okupila se maškarana skupina "Libertas" na početku još jednog izleta koji već tradicionalno svake godine organizira učiteljica Luce Čučić. Na put je krenula većina onih "starih -  lanjskih  renesansnih gospara i gospođa" koji su lani predstavljali našu školu i Općinu na poznatoj maškarati u Samoboru, ali i dio novih učenika kojima je ovo prvo maškarano putovanje. U Opatiji nisu imali sreće s vremenom, kiša je umanjila doživljaj te velike međunarodne maškarane povorke, ali mali Župljani su se bez obzira na vrijeme odlično proveli na ovom  izletu.  Reportažu sa puta u Opatiju donosi nam dnevnik putovanja, kojeg su vodile učenice Nikolina Pleština i Lukra Bego.

Opatija

subota, 7. veljače 2009.

Ujutro, u 6:45 smo došli ispred nove škole. Čekali smo autobus i napokon dočekali!!! Kad smo se spremili i ukrcali kufere, krenuli smo. Do Neuma smo pjevali i veselili se. U Neumu smo pojeli sendviče, krafne i štrudel koje smo dobili na poklon od pekare "Žaba". Izašli smo na autocestu. Na autocesti smo gledali tunele, brda i snijeg. Vozili smo se, vozili i napokon stigli u Fužine. Prije večere smo se uredili i pošli na večeru. Poslije večere smo imali "lažni" tulum na kojem nitko nije plesao. Otišli smo spavati. Zaspali smo k'o bebe od umora.

Opatija

nedjelja, 8. veljače 2009.

Ujutro smo se probudili i otišli na doručak. Poslije doručka smo se počeli spremati za maškare: šminkali smo se, oblačili, pravili frizure. Kad smo se spremili, otišli smo u Opatiju gdje su bili maškari. Povorka je bila odgođena zbog kiše, ali smo ipak izašli iz autobusa i dijelili mimozu po Opatiji. Kasnije smo dobili krafne i čaj. Putem do restorana "Kokolo" smo gledali ljude koji su imali mimozu. Učiteljica Luce je bila jako ponosna na sve nas. U restoranu smo pojeli pizzu te se vratili u motel. Nakon večere imali smo tulum, a Keti je slavila rođendan. Bilo je super!! Spakirali smo se i pošli u krevet.

Opatija Opatija

ponedjeljak, 9. veljače 2009.

Nakon što smo se probudili pospremili smo sobu i pošli na doručak. Nakon doručka smo krenuli doma. Putovali smo i prolazili pokraj mnogih sela. U Begovom Razdolju je bilo snijega pa smo se igrali. Izašli smo na autocestu, a povremeno bi se zaustavili i jeli sendviče i pizzu i bili u butigama. U Splitu smo ukrcali profesoricu iz likovnog. Svladao nas je san, većina nas je spavala, a neki su pričali. Putovali smo, putovali i napokon stigli u Dubrovnik. Nismo htjeli ići doma, ali smo na neki način bili sretni što smo živi i zdravi i što smo se vratili svojoj kući.

Opatija

Dnevnik putovanja - www.os-zupa-dubrovacka.skole.hr

Slike; Luce Čučić

 
Obavijesti . . . . Događanja
 
dežurna ljekarna do 25. srpnja
Ljekarna GRUŽ
[tel: 313-162; 418-995; 418-990]
 
 
 

fotoreportaža

Župsko Ljeto
..... Statistika posjeta .....
Broj posjetitelja - danas103
Broj posjetitelja - ukupno324514
Gostiju online: 97

Libertas - vozni red

Prostorni plan

Web adresar

Institucije - Ustanove

Udruge građana
Športski klubovi

Stranice o Župi dubrovačkoj

 
Kontakt formular

Kolumne
http://www.zupcica.hr/images/slike/kolumne/prvojez.jpg

http://www.zupcica.hr/images/slike/kolumne/gustilogo2n.jpg

http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg
 
 http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg         http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg          http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg

facebook stranica
Google

© Župčica.com - Župa dubrovačka 2007 - 2008