Župski portal - zupcica.hr

http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg
 
http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg

Župski portal - zupcica.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi pružio bolje korisničko iskustvo, prilagodio funkcionalnost stranice i prikaz sustava oglašavanja. Koristeći našu stranicu slažete se s korištenjem kolačića.

Opći uvjeti korištenja

Prihvaćam

Mladi boćari naše Županije na vrhu tablice Juniorske boćarske lige

Mladi boćari naše Županije ostvarili su pobjedu u zaostaloj utakmici iz 5. kola protiv juniora iz Splitsko-dalmatinske županije i tako zasjeli na vrh tablice. Utakmica je krenula vodstvom 6:2, dvije brzinske gume brzinac i štafeta dobivene s odličnim rezultatima, dok je izgubljeno precizno izbijanje. U zadnjim disciplinama svakome je pripalo po 2 discipline, tako da je konačni rezultat bio 14:8 za naše mlade boćare. U sljedećem kolu naši najmlađi boćari odlaze na gostovanje kod ŠB Donat u Zadar.

Poredak: 1. BS Dubrovačko-neretvanske županije(-1) 12 bodova, 2. BS Šibensko-kninske županije 9, 3. ŠB Donat - Zadar (-1) 7, 4. Boćarski savez Splitsko-dalmatinske županije (-1) 7, 5. BK Komiža(-3) 3, 6. BC Sinj 3 boda.


IZVJEŠĆE SA UTAKMICE 5. KOLA: BS DNŽ – BS SDŽ 14:8

Boćarska dvorana u Srebrenom. Sudac: Štefi Ljubimir.

Pojedinac: Luka Gašpar – Stipe Pivčević 13:9 (2:0)
Par: Marko Batinić, Mate Čorluka – Jadran Grančić, Joško Lizatović 7:5 (2:0)
Par: Antonio Šabadin, Dario Dujmović – Dino Podrug, Frane Pivčević 13:4 (2:0)
Krug: Matko Pendo – Duje Pirić 17:25 (0:2)
Brzinsko: Luka Gašpar – Roko Velić 39:11 (2:0)
Precizno: Stijepo Batinić – Duje Pirić 9:17 (0:2)
Štafetno: Matko Pendo, Mate Čorluka – Stipe Pivčević, Jadran Grančić 41:27 (2:0)
Pojedinac: Stijepo Batinić – Duje Pirić 6:13 (0:2)
Par: Petar Sambrailo, Antonio Šabadin (Dario Dujmović) – Stipe Pivčević, Joško Lizatović 1:13 (0:2)
Par: Mate Čorluka, Dominik Batinić – Dino Podrug, Roko Velić 13:5 (2:0)
Krug: Luka Gašpar – Jadran Grančić 25:10 (2:0)

Luko Hendić


Podijeli ovaj članak

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn