Župski portal - zupcica.hr

http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg
 
http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg

Župski portal - zupcica.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi pružio bolje korisničko iskustvo, prilagodio funkcionalnost stranice i prikaz sustava oglašavanja. Koristeći našu stranicu slažete se s korištenjem kolačića.

Opći uvjeti korištenja

Prihvaćam

Juniorska boćarska liga; Mladi boćari naše Županije čvrsto drže vrh ljestvice

Mladi boćari naše Županije nastavili su s odličnim igrama, te i dalje čvrsto drže vrh ljestvice. U ovome kolu gostovali su u Povljani kod ŠB Donat – Zadar. Naši mladi boćari odigrali su utakmicu na visokom nivou, te domaćinima nanijeli prvi poraz na njihovim terenima. Iako smo u utakmici u Srebrenom slavili protiv Zadrana 12:10, ovdje smo pokazali malo veću kvalitetu i slavili rezultatom 16:6. Ova pobjeda nam daje za pravo da se do kraja lige borimo za 1. mjesto koje bi nam u doigravanje za prvaka Hrvatske donijelo ekipu sa Sjevera koja na kraju prvenstva osvoji 4. mjesto. Mladi boćari splitsko-dalmatinske županije pobijedili su svoje vršnjake na gostovanju u Sinju. U sljedećem kolu slijedi domaćinstvo protiv Komiže.

Rezultati 7. kola:

ŠB Donat-Zadar – BS DNŽ 6:16
BC Sinj – BS SDŽ 6:16
BK Komiža – BS ŠKŽ odgođeno

Poredak: 1. BS Dubrovačko-neretvanske županije(-1) 15 bodova, 2. BS Šibensko-kninske županije (-1) 12, 3. BS Splitsko-dalmatinske županije(-1) 10, 4. ŠB Donat - Zadar (-1) 7, 5. BK Komiža(-4) 3, 6. BC Sinj 3 boda.

Raspored 8. kola igra se 04.02.2018. u 13,00 sati:

BS ŠKŽ – BC SINJ
BS SDŽ – ŠB DONAT-Zadar
BS DNŽ – BK KOMIŽA

IZVJEŠĆE SA UTAKMICE 7. KOLA: ŠB DONAT-Zadar – BS DNŽ 6:16

Boćarska dvorana u Povljani. Sudac: Ivanko Komadina.

Pojedinac: Ante Nemarić – Petar Sambrailo 12:7 (2:0)
Par: Tomislav Torbarina, Luka Jaman – Matko Pendo, Jakša Kristović 6:8 (0:2)
Par: Marin Raspović, Dominik Kokić – Dario Dujmović, Antonio Šabadin 5:6 (0:2)
Krug: Karlo Klapan – Luka Gašpar 18:19 (0:2)
Brzinsko: Andrej Došen – Luka Gašpar 9:31 (0:2)
Precizno: Dominik Kokić – Stijepo Batinić 1:4 (0:2)
Štafetno: Ante Nemarić, Karlo Klapan – Matko Pendo, Jakša Kristović 23:17 (2:0)
Pojedinac: Karlo Klapan – Luka Gašpar 3:12 (0:2)
Par: Tomislav Torbarina, Krešo Denona – Antonio Šabadin, Petar Sambrailo (Jakša Kristović 9:6 (2:0)
Par: Marin Raspović, Luka Jaman – Dario Dujmović, Matko Pendo 9:12 (0:2)
Krug: Ante Nemarić – Stijepo Batinić 15:16 (0:2)

Luko Hendić


Podijeli ovaj članak

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn