Župski portal - zupcica.hr

http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg
 
http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg

Župski portal - zupcica.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi pružio bolje korisničko iskustvo, prilagodio funkcionalnost stranice i prikaz sustava oglašavanja. Koristeći našu stranicu slažete se s korištenjem kolačića.

Opći uvjeti korištenja

Prihvaćam

Kinematografi Dubrovnik - PROGRAM od 18. do 24. travnja

18. travnja

Kino Sloboda

15.00 KORGI : KRALJEVSKI PAS VELIKOG SRCA / 3D- animacija, avantura -  sinkronizirano
Režija: Ben Stassen / Gl: Luka Bulović, Antonija Šola, Ivan Šarić, Hana Hegedušić, Janko Rakoš, Nina Erak-Svrtan

16.30 ČUDESNI PARK – animacija, avantura -  sinkronizirano
Režija: David Feiss  / Gl: Amanda Prenkraj, Frano Mašković, Vanda Winter, Mario Mirković, Saša Buneta, Marko Kofs

18.00 HELLBOY – akcija, avanturistički
Režija: Neil Marshall / Ul: David Harbour, Ian McShane, Milla Jovovich, Sasha Lane

20.00 POSLIJE SVEGA – romantični
Režija: Jenny Gage  / Ul: Josephine Langford, Hero Fiennes Tiffin, Selma Blair

21.45 PROKLETSTVO TUGUJUĆE ŽENE – horor
Režija : Michael Chaves  / Ul: Linda Cardellini, Patricia Velasquez, Raymond Cruz

Dvorana Visia

19.00 TA LUDA VJENČANJA 2 – komedija
Režija : Philippe de Chauveron / Ul: Christian Clavier, Chantal Lauby, Ary Abittan

21.00 VJERNOST – kriminalistička drama
Režija : Michaël R. Roskam / Ul: Matthias Schoenaerts, Adèle Exarchopoulos, Eric De Staercke

19. travnja
 
Kino Sloboda

15.00 KORGI : KRALJEVSKI PAS VELIKOG SRCA /3D - animacija, avantura -  sinkronizirano
Režija: Ben Stassen / Gl: Luka Bulović, Antonija Šola, Ivan Šarić, Hana Hegedušić, Janko Rakoš, Nina Erak-Svrtan

16.30 ČUDESNI PARK – animacija, avantura -  sinkronizirano
Režija: David Feiss  / Gl: Amanda Prenkraj, Frano Mašković, Vanda Winter, Mario Mirković, Saša Buneta, Marko Kofs

18.00 HELLBOY – akcija, avanturistički
Režija: Neil Marshall / Ul: David Harbour, Ian McShane, Milla Jovovich, Sasha Lane

20.00 POSLIJE SVEGA – romantični
Režija: Jenny Gage  / Ul: Josephine Langford, Hero Fiennes Tiffin, Selma Blair

21.45 PROKLETSTVO TUGUJUĆE ŽENE – horor
Režija : Michael Chaves  / Ul: Linda Cardellini, Patricia Velasquez, Raymond Cruz

Dvorana Visia

19.00 TA LUDA VJENČANJA 2 – komedija
Režija : Philippe de Chauveron / Ul: Christian Clavier, Chantal Lauby, Ary Abittan

21.00 DIV – povijesna drama***
Režija: Aitor Arregi, Jon Garaño / Ul: Ramón Agirre, Iñigo Aranburu, Iñigo Azpitarte
***Film je dobitnik 10 nagrada Goya te posebne nagrade žirija na festivalu u San Sebastianu

20. travnja

Kino Sloboda

15.00 ČUDESNI PARK – animacija, avantura -  sinkronizirano
Režija: David Feiss  / Gl: Amanda Prenkraj, Frano Mašković, Vanda Winter, Mario Mirković, Saša Buneta, Marko Kofs

16.30 DJEČAK OLUJE  – obiteljski film
Režija: Shawn Seet  / Ul: Jai Courtney, Geoffrey Rush, David Gulpilil

18.15 POSLIJE SVEGA – romantični
Režija: Jenny Gage  / Ul: Josephine Langford, Hero Fiennes Tiffin, Selma Blair

20.00 HELLBOY – akcija, avanturistički
Režija: Neil Marshall / Ul: David Harbour, Ian McShane, Milla Jovovich, Sasha Lane

Dvorana Visia

18.00 TA LUDA VJENČANJA 2 – komedija
Režija : Philippe de Chauveron / Ul: Christian Clavier, Chantal Lauby, Ary Abittan

20.00 BENOV POVRATAK – drama
Režija : Peter Hedges  / Ul: Julia Roberts, Lucas Hedges, Courtney B. Vance, Kathryn Newton

21. travnja

Nema projekcija

22. travnja

Kino Sloboda

16.00 ČUDESNI PARK – animacija, avantura -  sinkronizirano
Režija: David Feiss  / Gl: Amanda Prenkraj, Frano Mašković, Vanda Winter, Mario Mirković, Saša Buneta, Marko Kofs

17.30 SHAZAM ! / 3D – akcijski, avantura
Režija: David F. Sandberg / Ul: Zachary Levi, Lovina Yavari, Mark Strong

19.45 POSLIJE SVEGA – romantični
Režija: Jenny Gage  / Ul: Josephine Langford, Hero Fiennes Tiffin, Selma Blair

21.30 PROKLETSTVO TUGUJUĆE ŽENE – horor
Režija : Michael Chaves  / Ul: Linda Cardellini, Patricia Velasquez, Raymond Cruz

Dvorana Visia

Nema projekcija

23. travnja

Kino Sloboda

15.00 ČUDESNI PARK – animacija, avantura -  sinkronizirano
Režija: David Feiss  / Gl: Amanda Prenkraj, Frano Mašković, Vanda Winter, Mario Mirković, Saša Buneta, Marko Kofs

16.30 DJEČAK OLUJE  – obiteljski film
Režija: Shawn Seet  / Ul: Jai Courtney, Geoffrey Rush, David Gulpilil

18.15 POSLIJE SVEGA – romantični
Režija: Jenny Gage  / Ul: Josephine Langford, Hero Fiennes Tiffin, Selma Blair

20.00 HELLBOY – akcija, avanturistički
Režija: Neil Marshall / Ul: David Harbour, Ian McShane, Milla Jovovich, Sasha Lane

22.00 PROKLETSTVO TUGUJUĆE ŽENE – horor
Režija : Michael Chaves  / Ul: Linda Cardellini, Patricia Velasquez, Raymond Cruz

Dvorana Visia

19.00 BENOV POVRATAK – drama
Režija : Peter Hedges  / Ul: Julia Roberts, Lucas Hedges, Courtney B. Vance, Kathryn Newton

21.00 NE OSTAVI TRAGA – drama***
Režija : Debra Granik/ Ul: Thomasin McKenzie, Ben Foster, Jeffery Rifflard
*** Central Ohio Film Critics Association 2019 - Najbolji glumac / Heartland Film 2018 - Truly Moving Picture Award)/ Independent FFl of Boston 2018 - Velika nagrada žirija / Jameson CineFest - Miskolc iff 2018 - Nagrada međunarodne kritike / as Vegas Film Critics Society Awards 2018 - Najbolji adaptirani scenarij / Los Angeles Film Critics Association Awards 2018 - Najbolja redateljica / National Board of Review, USA 2018 - Izvrsna izvedba i Top film godine / New York Film Critics - Top film godine / San Diego Film Critics Society Awards 2018 - Najbolji film, Najbolja redateljica i Najbolja izvedba;.......

24. travnja

Kino Sloboda

16.00 ČUDESNI PARK – animacija, avantura -  sinkronizirano
Režija: David Feiss  / Gl: Amanda Prenkraj, Frano Mašković, Vanda Winter, Mario Mirković, Saša Buneta, Marko Kofs

17.30 DJEČAK OLUJE  – obiteljski film
Režija: Shawn Seet  / Ul: Jai Courtney, Geoffrey Rush, David Gulpilil

19.30 PRETPREMIJERA :
OSVETNICI : ZAVRŠNICA / 3D - akcija, avantura, SF
Režija:Anthony Russo, Joe Russo / Ul: Brie Larson, Scarlett Johansson, Robert Downey Jr., Josh Brolin, Chris Hemsworth, Chris Evans, Tom Holland, Elizabeth Olsen, Paul Rudd

Dvorana Visia

19.00 NE OSTAVI TRAGA  – drama***

Režija : Debra Granik / Ul: Thomasin McKenzie, Ben Foster, Jeffery Rifflard
***Central Ohio Film Critics Association 2019 - Najbolji glumac / Heartland Film 2018 - Truly Moving Picture Award)/ Independent FFl of Boston 2018 - Velika nagrada žirija / Jameson CineFest - Miskolc iff 2018 - Nagrada međunarodne kritike / as Vegas Film Critics Society Awards 2018 - Najbolji adaptirani scenarij / Los Angeles Film Critics Association Awards 2018 - Najbolja redateljica / National Board of Review, USA 2018 - Izvrsna izvedba i Top film godine / New York Film Critics- Top film godine / San Diego Film Critics Society Awards 2018 - Najbolji film, Najbolja redateljica i Najbolja izvedba;.......

21.00 SKRIVENA BOJA STVARI– drama
Režija : Silvio Soldini/ Ul: Valeria Golino, Adriano Giannini, Arianna Scommegna


Podijeli ovaj članak

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn