Župski portal - zupcica.hr

http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg
 
http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg

Župski portal - zupcica.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi pružio bolje korisničko iskustvo, prilagodio funkcionalnost stranice i prikaz sustava oglašavanja. Koristeći našu stranicu slažete se s korištenjem kolačića.

Opći uvjeti korištenja

Prihvaćam

Završen Talent kup; Libertasu zlata u dva uzrasta, Župljani najbolji u 2008. godištu (FOTOGALERIJA)

Mali nogometaši NKNA Libertas svome klubu su donijeli naslov najbolje momčadi šestog izdanja Talent kupa 2019 koji se ovog vikenda u organizaciji NK Župa dubrovačka igrao na terenima igrališta u Čibači. Libertas je uzeo dva zlata , bili su najbolji u 2010. godištu i u najstarijem 2006., a imaju i broncu u 2009. godištu.

Domaćin Župa dubrovačka ima najbolju ekipu u 2008. godištu, te dva treća mjesta 2007. i 2011. godište.

Jednu titulu ima i NA Konavle zlato u 2007. godištu, a Konavljani su igrali najviše finala - u tri najstarija uzrasta i sva tri završili na penale. Jedno su dobili, dva izgubili, te su uzeli srebra u 2006. i 2008. godištu.

Pehar najboljeg za 2009. godište su podigli dječaci iz GOŠK Dubrovnik, a kod najmlađih 2011.godišta slavio je splitski Adriatik.

Uz fotogaleriju s dodjele nagrada donosimo sve nagrade uzrasnim kategorijama

- 2006. GODIŠTE

1. NKNA Libertas 2. NA Konavle 3. Fair Play Ohrid

Najbolji golman: Dario Perić (Libertas)
Najbolji strijelac: Frano Vlašić (Libertas)
Najbolji igrač: Kristijan Sentić (Libertas)

- 2007. GODIŠTE

1. NA Konavle 2. QS Priština 3. NK Župa dubrovačka


Najbolji golman: Pero Kapetanić (Konavle)
Najbolji strijelac: Ivano Kutlić (Konavle)
Najbolji igrač: Skifter Mustafa (Priština)

- 2008. GODIŠTE

1. NK Župa dubrovačka 2. NA Konavle 3. QS Priština

Najbolji golman: Matija Ruščić (Župa dubrovačka)
Najbolji strijelac: Cristian Varela (Župa dubrovačka)
Najbolji igrač: Mihael Raguž (Župa dubrovačka)

- 2009. GODIŠTE

1. GOŠK Dubrovnik 2. AS Međugorje 3. NKNA Libertas

Najbolji golman: Roko Miloš (GOŠK Dubrovnik)
Najbolji strijelac: Ivano Bjelopera (GOŠK Dubrovnik)
Najbolji igrač: Josip Ostojić (Međugorje)

- 2010. GODIŠTE

1. NKNA Libertas 2. DU Talent B 3. DU Talent A

Najbolji golman: Ivor Sršen (Libertas)
Najbolji strijelac: Maroje Koprivica (DU Talent)
Najbolji igrač: Bruno Vlahović (Libertas)

- 2011. GODIŠTE

1. NK Adriatik 2. DU Talent A 3. NK Župa dubrovačka

Najbolji golman: Luka Kalilić (Adriatik)
Najbolji strijelac: Stipe Gabrić (Adriatik)
Najbolji igrač: Hrvoje Malogajski (Adriatik)


FOTOGALERIJA

 


 REZULTATI FINALNI DAN

Umjetna trava  2011 godište     ŠN Cavtat – ŠN Božo Broketa     3:0

Umjetna trava  2010 godište     ŠN DU Talent A – NKNA Libertas     5:0

POLUFINALA

-2006 GODIŠTE

NK Župaa dubrovačka – NA Konavle     0:1
NKNA Libertas – Fair Play Ohrid     6:0

-2007 GODIŠTE

NK Župa dubrovačka – NA Konavle     1:1(0:2)p
NKNA Libertas – QS Priština     0:1

-2008 GODIŠTE

NK Župa dubrovačka – NK Gošk Dubrovnik     1:0
NA Konavle – QS Priština     2:0

-2009 GODIŠTE

NKNA Libertas – NK Gošk Dubrovnik     0:1
AS Međugorje – QS Priština     0:0(8:7)p

-2010 GODIŠTE

NK Župa dubrovačka – NKNA Libertas     1:2

Umjetna trava      DU Talent A - DU Talent B     0:0(1:3)p

-2011 GODIŠTE

Umjetna trava     NK Župa dubrovačka – ŠN DU Talent A     0:2

Umjetna trava     NK Adriatik – NK Orebić     3:0

-2006 GODIŠTE

ZA TREĆE MJESTO   NK Župa dubrovačka – Fair Play Ohrid     0:2
FINALE  NA Konavle – NKNA Libertas     1:1(1:3)p 

-2007 GODIŠTE

ZA TREĆE MJESTO   NK Župa dubrovačka – NKNA Libertas     2:0
FINALE  NA Konavle – QS Priština     0:0(3:1)p

-2008 GODIŠTE

ZA TREĆE MJESTO   NK Gošk Dubrovnik – QS Priština     2:2(1:3)p
FINALE  NK Župa dubrovačka – NA Konavle     1:1(3:1)p

-2009 GODIŠTE

ZA TREĆE MJESTO    NKNA Libertas – QS Prištna     3:0   
FINALE  NK Gošk Dubrovnik – AS Međugorje     4:1

-2010  GODIŠTE

ZA TREĆE MJESTO (umj.trava)     NK Župa dubrovačka – DU Talent A     0:2
FINALE (umj.trava)     NKNA Libertas – DU Talent B     0:0(2:1)p

-2011 GODIŠTE

ZA TREĆE MJESTO (umj.trava)     NK Župa dubrovačka – NK Orebić     4:1
FINALE  (umj.trava)    DU Talent A – NK Adriatik     0:2


Podijeli ovaj članak

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn