Opći uvjeti korištenja

Dvostruka kruna !! Brašina nakon turnira osvojila i humanitarni Kviz župskih mjesta

Nakon velikog trijumfa i slavlja na parketu dvorane na Mljekari ekipa Brašine je nakon manje od mjesec dana uspjela osvojiti još jednu titulu - pobjednika humanitarnog kviza Turnira župskih mjesta. Brašina koja je nastupila u sastavu; Kristian Previšić, Danijel Butigan i Leo Pušić slavila je s 42,5 bodova ispred Bjelica koje su do drugog mjesta stigle s 38,5 bodova. Na treći skalin pobjedničkog postolja se popela Donja Čibača, ekipa koju odavno nismo vidjeli na turniru, ali se uspješno predstavila na kvizu.

Kviz u C.B. Catamaran koji je uspješno vodio Sandro Joković je bio humanitarnog karaktera. Za pomoć pri kupnji novih elektromotornih invalidskih kolica gosparu Stijepu Sutiću sinoć je prikupljeno 3.722 kune. Tako će uz 4.050 kuna s finalnog dan turnira, Turnir župskih mjesta gosparu Sutiću ukupno donirati 7.722 kune.