Opći uvjeti korištenja

Pobjedom Spektra završen ovogodišnji malonogometni turnir ispred stare škole (FOTO)

Finalno večer je donijelo dvije odlične utakmice pred prepunim gledalištem igrališta ispred stare škole. Spektar je u finalu s velikim brojem prilika obrana vratara, a na trenutke i pretjerane nervoze koja je rezultirala i s tri crvena kartona, dobio Sport caffe Čibaču. Spektar se na početku malo povukao i vrebao kontre iz kojih stiže do vodstva.

S druge strane brojne napade i prilike Sport caffe Čibače zaustavlja najbolji igrač sinoćnjeg finala vratar Zoran Primić, koji čuva svoju mrežu netaknutom sve do kraja poluvremena. Pred sam kraj prvog dijela Spektar pogađa gol Sport Cafea još dva puta za 3:0 na poluvremenu.

U nastavku se igra na polovici Spektra, Sport caffe Čibača strpljivom igrom smanjuje na 3:1, a tada slijedi prijelomni trenutak finala - sporna situacije pred golom Spektra kada Sport caffe traži igranje tukom i kaznen udarac, ali suci puštaju igru dalje. Iz kontre, dok još traje rasprava igrača Sport caffe Čibače sa sutkinjom Nenadom, Spektar pogađa za, kako se pokazalo, nedostižnih 4:1. Sport caffe Čibača do kraja pokušava s golmanom igračem, ali ostalo je premalo vremena za bilo kakav preokret.

U uvertiri finala odlična utakmica Po litre pive i Fast fooda Riva Slano. "Pivari" sa stvorili veliki broj prilika, ali sinoć im preciznost nije bila jača strana, većina udaraca je išla neposredno uz okvir gola. S druge strane ekipa iz Slanog veći dio svojih prilika pretvara u golove te osvaja treće mjesto na ovogodišnjem turniru.