Više o kolačićima pročitajte ovdje

Gusaru pobjeda, Župi propuštene prilike; Poraz na otvaranju sezone u Kominu

Na otvaranju ovogodišnjeg prvenstva 1. Županijske nogometne lige nogometaši Župe dubrovačke su poraženi u Kominu. Iako su tijekom prvog poluvremena bili ravnopravan protivnik, dvije greške župske obrane omogućile su domaćem Gusaru uvjerljivo vodstvo do odlaska na odmor. Prvo nakon izgubljene lopte na sredini terena i ubačaja sa strane u 12. minuti Župa prima gol s prve stative, a potom u 25. minuti autogol - Mariju Runji, prinovi iz sinjskog Junaka, lopta prelazi preko noge i ulazi u gol za 2:0 domaćina.

U nastavku Župa puno bolja, ali lopta neće u mrežu. Propušteno je nekoliko izglednih prilika, sami pred golmanom Gusara su bili Lekaj i Kovačić, Smolčićev udarac iz daljine golman domaćina brani, a odličan udarac Kajbe također nije završio u mreži. Župa je uspjela samo smanjiti rezultat iz kaznenog udarca u 64. minuti kojeg je realizirao Ante Kovačić.