Župski portal - zupcica.hr - Prvi bodovi; Nogometaši Župe dubrovačke slavili na gostovanju u Krvavcu

Opći uvjeti korištenja

Prvi bodovi; Nogometaši Župe dubrovačke slavili na gostovanju u Krvavcu

Drugo kolo, ujedno i drugo gostovanje ove sezone 1. Županijske lige donijelo je branitelju naslova prvaka prve bodove. Na tradicionalno "vrućem" Limanu u Krvavcu, Župa je nadigrala Maestrala i slavila s 2:1. U utakmici u kojoj je Župa bila bolja ekipa i stvorila niz dobrih prilika, svi su golovi pali u drugom poluvremenu. Goste u vodstvo dovodi u Lekaj u 65. minuti, Maestral izjednačuje u 75., a drugi gol za pobjedu Župe postiže kapetan Velimir Kajba u 82. minuti.