Četiri ekipe Župe dubrovačke igrale na međunarodnom turniru za mlađe kategorije "Prvi koraci 2019"

Tri generacije s četiri ekipe malih nogometaša Župe dubrovačke nastupile su ovaj tjedan u Splitu na jakom međunarodnom turniru za mlađe kategorije „PRVI KORACI 2019“.

Najbolji rezultat je ostvarila generacija 2008. godište "A" ekipa ulaskom u četvrtfinale turnira gdje je tek na penale, nakon neriješenog rezultata u regularnom dijelu utakmice izgubila od zagrebačkog prvoligaša Lokomotive, koji ima jednu od najboljih nogometnih škola u državi. Odličan nastup ove župske generacije pod vodstvom Velimira Kajbe, koja je do pred sam kraj vodila protiv prvoligaša je pohvalio i trener tog uzrasta Lokomotive bivši hrvatski nogometni reprezentativac Ardian Kozniku.

Grupu je prošla i generacija 2010. godište koja je u osmini finala zaustavljena od splitskog Adriatica. B ekipa generacije 2008. godište i generacija 2011. godište  nastup su završile nakon natjecanja po skupinama.

Donosimo rezultate;

-2008. godište i ml.


 
Ivan Bogut, Josip Galjuf, Vlaho Gverović, Josip Krkić, Ante Kulaš, Ivan Matić, Ivano i Lovro Milat, Mihael Raguž, Matija Ruščić, Matej Svilokos, Cristian Varela, Lovro Vugdelija, Vedran Zadrić, Adriano Brković, Antonio Dender, Matej Duplica, Matija Glavan, Orsat Kralj, Alfonso Linares-Hoyos, Petar Prokurica, Luka Petar Raguž, Ivan Vučur - trener Velimir Kajba.


NK Župa dubrovačka A – NK Solin     1:0 (Josip Krkić)
NK Župa dubrovačka A – NK Jadran KS     2:0 (Matej Svilokos, Josip Krkić)
NK Župa dubrovačka A – NK Lokomotiva ZG     1:1     (Ivan Matić)

NK Župa dubrovačka B – NK Bubamara ZG     0:2
NK Župa dubrovačka B – NK Adriatik ST     0:4
NK Župa dubrovačka B – NK Dalmatinac     0:0

OSMINA FINALA

NK Župa dubrovačka A – RNK Split     1:0 (Lovro Vugdelija)

ČETVRTFINALE

NK Župa dubrovačka A – NK Lokomotiva ZG    1:1 (2:3)p (Ante Kulaš)

-2010. godište i ml.

Maro Miloslavić, Maroje Miloslavić, David Badrov Akrap, Maro Batinić, Luka Petar Nanić, Mato Kisić, Jakov Ruščić, Sandro Rašica, Luka Duper, Karlo Miljević, Zvonimir Ramljak, Toni Ljumović - trener Damir Žustra

NK Župa dubrovačka – USŠ Sport Talent Mostar     1:4 (Maro Miloslavić)
NK Župa dubrovačka – NK Galaxy Split     5:1 (Maro Miloslavić, Luka Duper, Mato Kisić, Luka Petar Nanić, David Badrov Akrap)
NK Župa dubrovačka – NK Zara Zadar     1:1 (3:2)p (Maro Miloslavić)

OSMINA FINALA

NK Župa dubrovačka – NK Adriatik     1:6 (Maro Miloslavić)



-2011 godište i ml.

Ivan Prkačin, Ivan Prlender, Ivano Zec, Jakov Bender, Luka Vlašić, Maro Tikvica, Matej Marić, Miho Mišić, Milo Nardelli, Stipe Meštrović, Toma Japarić, Viktor Đevenica - trener Miran Miloslavić.

NK Župa dubrovačka – HNK Hajduk     0:6
NK Župa dubrovačka – NK Pauk     6:0 (Miho Mišić 4, Ivan Prlender, Matej Marić)
NK Župa dubrovačka – CTS     4:0 (Miho Mišić 3, ag)
NK Župa dubrovačka – NK Zmaj     2:3 (Miho Mišić 2)


Powered by Spearhead Softwares Joomla Facebook Like Button

Podijeli ovaj članak

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Free templates and extension Joomla