Više o kolačićima pročitajte ovdje

Fun na pragu polufinala - Nadigrali Palace i uz opuštanje pred kraj pobijedili 8:7 (FOTO)

Nakon dvije "lake" pobjede Fun H2O je danas na Dančama prošao i prvu jaču prepreku na putu do završnice ovogodišnje Divlje Lige. Nije krenulo dobro, Palace bolje ulazi u utakmicu i nakon prvih nekoliko napada , koje su narančasti "prespavali" vodi 2:0.

Ali tada dolazi do "buđenja" i na "krilima" odličnog Iva Žeravice Fun serijom 5:0 preokreće rezultat stvarajući prednost koju uspijeva održati sve do pred sam kraj utakmice. Žeravica "zaključava" svoj gol brani sve udarce koje su igrači Palaca uputili od sredine prve do sredine četvrte četvrtine. U tom razdoblju Palace pogađa samo jednom i to iz peterca u drugoj minuti treće četvrtine.

Pri vodstvu "narančastih" od 8:3 , tri minute prije kraja utakmice dolazi do opuštanja Funovaca pa palace nakon dva igrača više u dva napada smanjuje na 8:5. Fun do kraja igra duge napade često i bez upućivanja udarca prema mreži Toma Sjekavice, a Palace postiže još dva gola, posljednji par sekundi do kraja, pa za konačnih 8:7 koji ne odražavaju pravi odnos snaga u plivalištu.

Fun je superiorno nadigrao Palace, ali je opuštanjem u zadnjih dijelu utakmice dozvolio protivniku da u dvije ipo minute postigne četiri gola i osigura minimalan poraz s golom razlike.