Opći uvjeti korištenja

Lukovica i Villa Šeherezada na poluvremenu bez golova, Fun uvjerljiv protiv Orašca (FOTO)

Divlja liga se jučer, treći put ovog ljeta igrala u Platu. Pod Lukovicom, su odigrane utakmice prvog kola glavnog turnira za skupine "C" i "D".  Nakon što su u prvoj utakmici Kokoti napunili mrežu Lozice, slijedila je povijesna utakmica u kojoj jesu po prvi put od kada se pamti u Divljoj ligi na poluvremenu bilo 0:0. U uzbudljivom ogledu između Ville Šeherezada i domaćina Lukovice "čvrste obrane" s obje strane prvih 12:46 minuta utakmice su očuvale svoje mreže netaknutim. Prvi gol postiže Lukovica, pogodio je Zlatan Avdić dvije minute i 14 sekundi prije kraja treće četvrtine. Vodstvo domaćina je kratko trajalo samo 29 sekundi, a četvrtina završava 2:2. U zadnjoj veterani u redovima ekipe iz Plata su se umorili, momčad koja je odigrala zadnjih pet minut nije se mogla nositi s protivnikom, 6:0 za Villu Šeherezadu za konačnih 8:2.

Zanimljivu utakmicu su odigrali PVG Gruški muo i Soderini Orašac. Gružani su poveli 4:0 i kada se mislilo da je gotovo, Soderini stižu na gol zaostatka u zadnjoj četvrtini. Više nisu mogli, na kraju 5:4 za PVG Gruški muo.

U zadnjoj utakmici "narančasti" bez većih problema dolaze do prvih bodova u skupini. Obrana FUN H2O Mlini odolijevala je sve do 16 sekundi prije kraja utakmice, tada je pogodio za Crvene stijene Orašac Vlaho Jemin.

FOTOGALERIJA

Glavni turnir, 1. kolo, skupina 'C'

Kokoti – Lozica 11:2

PVG Gruški muo – Soderini Orašac 5:4

POREDAK: 1. Kokoti 3 boda (11:2), 2. PVG Gruški mul 3 boda (5:4), 3. Soderini Orašac bez boda (4:5), 4. Lozica bez boda (2:11)

Glavni turnir, 1. kolo, skupina 'D'

Villa Šeherezada – Lukovica 8:2
PLAT Sudac: Vlaho Ljubić
VILLA ŠEHEREZADA: Toni Rozić, Nikola Bogdanović (1), Tomi Tepšić, Toni Vukojević, Toni Škurla, Ante Vidović (1), Ruben Legaz (1), Ado Ćustović (1), Bruno Kontić (1), Đivo Lukačević, Orsat Milić (3).
LUKOVICA: Marko Miloslavić, Nikola Matičević, Štefi Katić, Željko Račić, Đivo Pulitika, Nikša Mišić, Hrvoje Marojica, Petar Klaić, Jozo Nardelli, Nikša Kukrika, Drago Bego, Zlatan Avdić (2), Stipe Vladić, Žarko Matičević.
Četvrtine: 0:0, 0:0, 2:2, 6:0

Crvene stijene Orašac – FUN H2O Mlini 1:7
CRVENE STIJENE ORAŠAC: Maroje Vukić, Pero Gvozdenica, Vlaho Jemin (1), Matej Vuličević, Lukša Kirola, Mislav Gašpar, Davor Rakiđija, Jakov Buratović, Maroje Popović, Toni Peraić, Miho Zelen, Željko Bjelobaba.
FUN H2O MLINI: Đivo Zec, Maro Martić (2), Ivo Vlašić, Nikola Grbić (1), Maro Kuzman (1), Maroje Mišić, Amer Čamo, Antonio Sentić, Maro Dabelić, Mato Miloslavić (1), Lino Glavočić, Mario Sambrailo, Baldo Tomas, Vedran Kuzman (2).
Četvrtine: 0:1, 0:3, 0:1, 1:2.

POREDAK: 1. Villa Šeherezada 3 boda (8:2), 2. FUN H2O Mlini 3 boda (7:1), 3. Lukovica bez boda (2:8), 4. Crvene stijene Orašac bez boda (1:7).