Utorak, 26 Siječanj 2021
KINEMATOGRAFI DUBROVNIK  - Program od 7. do 13. siječnja

KINEMATOGRAFI DUBROVNIK - Program od 7. do 13. siječnja

Kino Sloboda

07.siječnja

15.00 MEDO SA SJEVERA 2 : KLJUČEVI KRALJEVSTVA / sinkronizirano

Animirana avantura; 90min; Režija: Tim Maltby, Richard Finn

Gl: Saša Buneta, Bojan Navojec, Mirela Videk, Goran Vrbanić, Dado Ćosić

16.45 WONDER WOMAN 1984 / 3D

Akcija, avantura; 151min; Režija:Patty Jenkins

Ul: Gal Gadot, Chris Pine, Pedro Pascal, Robin Wright, Connie Nielsen

19.30 FANTASTIČNI GOSPODIN DUNDEE

Komedija; 88min;  Režija: Dean Murphy

Ul: Paul Hogan, Mel Gibson, Luke Bracey, Chevy Chase

21.00 BJEŽI

Triler,horor; 90min;  Režija: Aneesh Chaganty

Ul: Sarah Paulson, Kiera Allen, Onalee Ames

08.siječnja

15.00 MEDO SA SJEVERA 2 : KLJUČEVI KRALJEVSTVA / sinkronizirano

Animirana avantura; 90min; Režija: Tim Maltby, Richard Finn

Gl: Saša Buneta, Bojan Navojec, Mirela Videk, Goran Vrbanić, Dado Ćosić

16.45DUŠA /3D / sinkronizirano

Animirana avantura; 100min; Režija:Pete Docter, Kemp Powers

Gl: Filip Juričić, Judita Franković Brdar, Dražen Čuček, Ksenija Prohaska, Irena Tereza Prpić

19.00KAKO SE RIJEŠITI DJEDA MRAZA

Akcijska komedija; 100min; Režija:Eshom Nelms, Ian Nelms

Ul: Mel Gibson, Walton Goggins, Marianne Jean-Baptiste

21.00 BJEŽI

Triler,horor; 90min;  Režija: Aneesh Chaganty

Ul: Sarah Paulson, Kiera Allen, Onalee Ames

09.siječnja

15.00 MEDO SA SJEVERA 2 : KLJUČEVI KRALJEVSTVA / sinkronizirano

Animirana avantura; 90min; Režija: Tim Maltby, Richard Finn

Gl: Saša Buneta, Bojan Navojec, Mirela Videk, Goran Vrbanić, Dado Ćosić

16.45 DUŠA /3D / sinkronizirano

Animirana avantura; 100min; Režija:Pete Docter, Kemp Powers

Gl: Filip Juričić, Judita Franković Brdar, Dražen Čuček, Ksenija Prohaska, Irena Tereza Prpić

18.45FANTASTIČNI GOSPODIN DUNDEE

Komedija; 88min;  Režija: Dean Murphy

Ul: Paul Hogan, Mel Gibson, Luke Bracey, Chevy Chase

20.30WONDER WOMAN 1984 / 3D

Akcija, avantura; 151min; Režija:Patty Jenkins

Ul: Gal Gadot, Chris Pine, Pedro Pascal, Robin Wright, Connie Nielsen

10.siječnja

15.00 MEDO SA SJEVERA 2 : KLJUČEVI KRALJEVSTVA / sinkronizirano

Animirana avantura; 90min; Režija: Tim Maltby, Richard Finn

Gl: Saša Buneta, Bojan Navojec, Mirela Videk, Goran Vrbanić, Dado Ćosić

16.45 WONDER WOMAN 1984 / 3D

Akcija, avantura; 151min; Režija:Patty Jenkins

Ul: Gal Gadot, Chris Pine, Pedro Pascal, Robin Wright, Connie Nielsen

19.30 FANTASTIČNI GOSPODIN DUNDEE

Komedija; 88min;  Režija: Dean Murphy

Ul: Paul Hogan, Mel Gibson, Luke Bracey, Chevy Chase

21.00 BJEŽI

Triler,horor; 90min;  Režija: Aneesh Chaganty

Ul: Sarah Paulson, Kiera Allen, Onalee Ames

11.siječnja

15.00 MEDO SA SJEVERA 2 : KLJUČEVI KRALJEVSTVA / sinkronizirano

Animirana avantura; 90min; Režija: Tim Maltby, Richard Finn

Gl: Saša Buneta, Bojan Navojec, Mirela Videk, Goran Vrbanić, Dado Ćosić

16.45 DUŠA /3D / sinkronizirano

Animirana avantura; 100min; Režija:Pete Docter, Kemp Powers

Gl: Filip Juričić, Judita Franković Brdar, Dražen Čuček, Ksenija Prohaska, Irena Tereza Prpić

19.00 KAKO SE RIJEŠITI DJEDA MRAZA

Akcijska komedija; 100min; Režija:Eshom Nelms, Ian Nelms

Ul: Mel Gibson, Walton Goggins, Marianne Jean-Baptiste

21.00 BJEŽI

Triler,horor; 90min;  Režija: Aneesh Chaganty

Ul: Sarah Paulson, Kiera Allen, Onalee Ames

12.siječnja

15.30MEDO SA SJEVERA 2 : KLJUČEVI KRALJEVSTVA / sinkronizirano

Animirana avantura; 90min; Režija: Tim Maltby, Richard Finn

Gl: Saša Buneta, Bojan Navojec, Mirela Videk, Goran Vrbanić, Dado Ćosić

17.30 WONDER WOMAN 1984 / 3D

Akcija, avantura; 151min; Režija:Patty Jenkins

Ul: Gal Gadot, Chris Pine, Pedro Pascal, Robin Wright, Connie Nielsen

20.30 KAKO SE RIJEŠITI DJEDA MRAZA

Akcijska komedija; 100min; Režija:Eshom Nelms, Ian Nelms

Ul: Mel Gibson, Walton Goggins, Marianne Jean-Baptiste

13.siječnja

15.30 MEDO SA SJEVERA 2 : KLJUČEVI KRALJEVSTVA / sinkronizirano

Animirana avantura; 90min; Režija: Tim Maltby, Richard Finn

Gl: Saša Buneta, Bojan Navojec, Mirela Videk, Goran Vrbanić, Dado Ćosić

17.15 DUŠA /3D / sinkronizirano

Animirana avantura; 100min; Režija:Pete Docter, Kemp Powers

Gl: Filip Juričić, Judita Franković Brdar, Dražen Čuček, Ksenija Prohaska, Irena Tereza Prpić

19.15 FANTASTIČNI GOSPODIN DUNDEE

Komedija; 88min;  Režija: Dean Murphy

Ul: Paul Hogan, Mel Gibson, Luke Bracey, Chevy Chase

21.00 BJEŽI

Triler,horor; 90min;  Režija: Aneesh Chaganty

Ul: Sarah Paulson, Kiera Allen, Onalee Ames