Subota, 23 Listopad 2021
Utakmica preokreta na kišom okupanoj Taranteli - Župa protiv Maestrala do tri boda (FOTOGALERIJA)

Za prve domaće bodove ove sezone nogometaši Župe dubrovačke su se namučili više nego što se očekivalo. Maestral iz Krvavca je po kiši koja je cijeli dan natapala travnjak Tarantele pružio dobar otpor i nakon početnog vodstva domaćina na poluvrijeme otišao s neriješenim rezultatom, a u 57. minuti imao sva tri boda u džepu.

Međutim, Župa dubrovačka nakon šest minuta stiže do izjednačenja, a desetak minuta do kraja i do novog vodstva od 3:2 što je donijelo pobjedu i nova tri boda za momčad Milana Petrovića.

1. ŽNL - 3. kolo

ŽUPA DUBROVAČKA - MAESTRAL KRVAVAC 3:2 (1:1)

1:0 Viktor Lekaj 7', 1:1 Dario Barbir 33', 1:2 Teo Čelić 57', 2:2 Stanislav Vasilj 63', 3:2 Luka Papić 79'.

ŽUPA DUBROVAČKA; Bruno Šutalo, Antonio Lipotić, Toni Soldić, Dominik Žarak, Stanislav Vasilj, Viktor Lekaj, Kristijan Prkut (od 59. Luka Papić), Niko Ničetić (od 75. Danijel Sentić), Stjepan Rezo, Marko Barčot, Mihael Peraica (od 46. Mateo Pergjoni). Trener; Milan Petrović.

• Autor: Župski portal - zupcica.hr, urednik