Četvrtak, 25 Travanj 2024
Peto kolo 1.B lige; U utakmici s čak 29 golova Gusar izgubio od Jadrana iz Kostrene u Rijeci

U petom kolu 1. B vaterpolo lige Gusar je gostovao kod Jadrana iz Kostrene. Kostrenjani su u Rijeci nadjačali Gusare i to u biti već u prve dvije četvrtine nakon kojih su vodili 7:4. Preostale dvije četvrtine su protekle u egalu, ali puno golova ukupno čak 29, a prvi strijelac utakmice je bio Toni Mozara iz Gusara koji je postigao 6 pogodaka.

Jadran Kostrena - Gusar Mlini 16:13 (5:3, 2:1, 4:4, 5:5)

Gusar; Petar Sambrailo, Ivan Jurić 1/3, Toni Paskojević 0/2, Zvonimir Perić 1/3, Toni Mozara 6/8, Maroje Vidosavljević-Vučić, Jure Jarak 0/4, Ivan Špetić     0/3, Dorian Raguž 3/5, Toni Sambrailo, Vlaho Pavlić 2/2, Petar Grbić. Trener; Lovro Vidosavljević-Vučić.

• Autor: Župski portal - zupcica.hr