Nešto iza ure iza ponoća izbio je požar iznad mula u Srebrenom, gori šuma i nisko raslinje uz šetnicu prema Kuparima. Župski vatrogasci su na intervenciji.
DVD Župa dubrovačka na intervenciju je izašao po dojavi u 1:22 sata s 31 vatrogascem i pet vozila. U pomoć su im stigli JVP Dubrovački vatrogasci s jednim vozilom i tri vatrogasca, IVP Dubrovnik sa 6 vatrogasaca i dva vozila, JVP Konavle sa 6 vatrogasaca i dva vozila te DVD Čilipi 5vatrogasaca i jednim vozilom. Požar je lokaliziran oko 03:00 sati.
Iz župskog DVD-a zahvaljuju svima, posebno svojim operativnim članovima.
View the embedded image gallery online at:
https://www.zupcica.hr/index.php/kroz-zupu/crna-kronika/item/11924-gori-iznad-mula-u-srebrenom-uz-setnicu-prema-kuparima-vatrogasci-na-intervenciji-foto#sigProId27cd353b6f
https://www.zupcica.hr/index.php/kroz-zupu/crna-kronika/item/11924-gori-iznad-mula-u-srebrenom-uz-setnicu-prema-kuparima-vatrogasci-na-intervenciji-foto#sigProId27cd353b6f
