Utorak, 23 Travanj 2024
Počela sezona Županijske futsal lige; Konavoski klubovi odnijeli bodove s Mljekare (FOTOGALERIJA)

Nakon skoro dvije godine nastavljeno je natjecanje Županijske futsal lige, u utakmicama prvog kola nove sezone župski klubovi su bili domaćini u školskoj sportskoj dvorani na Mljekari.

MNK Čibača je ugostila Pridvorje, a gosti iz Konavala su se pokazali kao bolja i spremnija momčad i zasluženo slavili s 2:5.

U drugoj utakmici je bilo više neizvjesnosti, pogotovo u drugom poluvremenu. Dunave protiv Plata dolaze do vodstva početkom utakmice, a pred kraj poluvremena s dva gola u istoj minuti idu na prednost od 0:3 koja se na kraju pokazala nedostižnom.

Plaćani puno bolji u nastavku stižu do 2:3, zatim pogađaju i stativu, ali ne i treći put mrežu Dunava koje odnose sva tri boda s Mljekare.

• Autor: Župski portal - zupcica.hr