Subota, 22 Ožujak 2025
Zvonimir Srna sutra dolazi u dvoranu na Mljekari, dođite i slikajte se sa svjetskim doprvakom

Zvonimir Srna sutra dolazi u dvoranu na Mljekari, dođite i slikajte se sa svjetskim doprvakom

Srebreni rukometni reprezentativac Zvonimir Srna na poziv nekadašnjih suigrača iz Rukometnog kluba Ardiaei s kojima je zajedno igrao u Dubrovniku, sutra 6. veljače, u 13 sati dolazi u dvoranu Osnovne škole Župa dubrovačka na Mljekari.

- Draga djeco, roditelji i svi ljubitelji sporta, pozivamo vas na nezaboravan događaj u kojem ćete imati priliku upoznati jednog od najboljih hrvatskih rukometaša, proslavljenog reprezentativca Zvonimira Srnu!  Svi vi koji volite rukomet i sport, pozvani ste da dođete sutra (četvrtak, 06.02.), u 13:00 sati u dvoranu na Mljekari. Ovo je sjajna prilika da upoznate Zvonimira Srnu, slikate se s njim, dobijete autogram.  Pitate ga što vas zanima i doznate sve ono što ste oduvijek željeli znati o rukometu i njegovoj karijeri! Pozivamo djecu iz Župe, Konavala, Grada Dubrovnika i šire da dođu te  uživaju u druženju s našim sportskim junakom i možda i sami odluče zaigrati rukomet - navodi se u pozivu Rukometnog kluba Ardiaei.

Zvonimir Srna je na druženju s malim župskim sportašima bio i u lipnju 2022. na Danu župskog sporta u organizaciji Zajednica sportova Župe dubrovačke na kojemu su župski sportski klubovi prezentirali svoj rad i sport kojim se bave.

 

  • Autor: Župski portal - zupcica.hr