Nakon poraza od Engleske Hrvatska noćas u 01:00 igra drugu utakmicu na Svjetskom prvenstvu protiv Paname. Igra se u Torontu, gradu u kojem živi velika hrvatska zajednica pa se na utakmici očekuje oko 30 tisuća hrvatskih navijača. U Toronto je stigao i veliki broj navijača iz Hrvatske, pa i s krajnjeg juga domovine. Među njima je i Župljanin Stijepo Sambrailo koji nam je poslao slike s ulica Toronta i stadiona. Slike nam je poslao i Darko Krmek, Župljanin sa zagrebačkom adresom.
Hrvatskoj za ostanak u turniru i veliki korak prema plasmanu u drugi krug, treba pobjeda. Protiv Paname smo favoriti i uz veliku podršku navijača, vjerujemo u slavlje u ranim jutarnjim satima.
View the embedded image gallery online at:
https://www.zupcica.hr/index.php/zupski-sport/nogomet/item/11923-hrvatska-nocas-igra-protiv-paname-zastava-iz-zupe-dubrovacke-na-ulicama-toronta-foto#sigProId4c22c2e9df
https://www.zupcica.hr/index.php/zupski-sport/nogomet/item/11923-hrvatska-nocas-igra-protiv-paname-zastava-iz-zupe-dubrovacke-na-ulicama-toronta-foto#sigProId4c22c2e9df
