Nedjelja, 29 Studeni 2020
Zimska liga 2020; Donosimo poredak po skupinama i raspored polufinala (FOTOGALERIJA)

Zimska liga 2020; Donosimo poredak po skupinama i raspored polufinala (FOTOGALERIJA)

Nakon pet nedjelja danas je u školskoj sportskoj dvorani na Mljekari završeno na natjecanje po skupinama  ovogodišnje Zimske lige Nogometnog kluba Župa dubrovačka.

Uz fotogaleriju i današnje rezultate donosimo poredak po skupinama, te raspored polufinala koji se igra sljedeće nedjelje.

Današnji rezultati;

2008. godište

Župa dubrovačka A - Konavle    1:0   
(Cristian Varela /-)                   

Župa  dubrovačka - Ombla    1:1   
(Ivano Milat / Lucija Krilanović)                   

Konavle - Župa dubrovačka  C    5:1   
(Ivano Kutlić 2, Mateo Čupić, Marino Dučić, Toni Novak / Antonio Dender)
                   
2009. godište

Župa dubrovačka A - Župa dubrovačka C 2:0
(Antonio Kisić, Mateo Duplica / -)
                   
Župa dubrovačka B - Slano 0:6   
(- / Ivano Ćurlin 2, Miro Andrić 2 ,Nikola Andrović, Cvjetko Bogdan)   
               
2010. godište   
   
Župa dubrovačka A - Konavle    0:1   
(-/Vlaho Drobac)
                   
DU Talent A - Gošk Dubrovnik    5:0   
(Antonijo Cvjetović, Maroje Koprivica, Vlaho Slade, Denis Bešović, Toni Čulić/-)
                   
Župa dubrovačka B - DU Talent B     1:2   
(Karlo Miljević / Maroje Crnjak, Bruno Vlahović)
                   
Župa dubrovačka A- DU Talent A    0:2   
(-/Vlaho Slade, Denis Bešović)   
               
2013. godište

Župa dubrovačka A - DU Talent    1:5   
(Petar Koncul / Mauro Di Lido 4, Marin Saulan)
                   
Župa dubrovačka - Cavtat    0:10   
(-/Matija Bako 5,Miho Kutlić 4,Ivo Dimnić)                   

POREDAK PO SKUPINAMA

Godište 2008.   
   
1.NK Župa dubrovačka A       
2.NA Konavle       
3.NK Župa dubrovačka B       
4.NK Župa dubrovačka C       
5.ŽNK Ombla       
6.ŠN Božo Broketa       
       
Godište 2009.
       
1.NK Župa dubrovačka A       
2.ŠN Slano       
3.NA Konavle       
4.NK Župa dubrovačka B       
5.NK Župa dubrovačka C       
       
Godište 2010.
       
1.ŠN DU Talent A       
2.ŠN DU Talent B       
3.NK Župa dubrovačka B       
4.NA Konavle       
5.NK Župa dubrovačka A       
6.NK Gošk Dubrovnik       
       
Godište 2011. - GRUPA A   
   
1.ŠN Cavtat       
2.NA Konavle Gruda       
3.NK Župa dubrovačka A       
4.ŠN Slano       
       
Godište 2011. - GRUPA B   
   
1.ŠN DU Talent        
2.NK GOŠK Dubrovnik       
3.NA Konavle Čilipi       
4.NK Župa dubrovačka B       
       
Godište 2012. - GRUPA A
       
1.NK Župa dubrovačka A       
2.DU Talent B       
3.NK Župa dubrovačka C       
4.NA Konavle Gruda       
       
Godište 2012.- GRUPA B
       
1.ŠN DU Talent A       
2.ŠN Cavtat       
3.ŽNK Ombla       
4.NK Župa dubrovačka B       
       
Godište 2013.
       
1.ŠN Cavtat       
2.ŠN DU Talent       
3.NK Župa dubrovačka A       
4.NK Župa dubrovačka B   

POLUFINALE 16.02.

2008. godište

Župa dubrovačka A - NK Župa dubrovačka C
NA Konavle - NK Župa dubrovačka B

2009. godište

Župa dubrovačka A - NK Župa dubrovačka B
ŠN Slano -NA Konavle

2010. godište

ŠN Du Talent A -NA Konavle
ŠN Du Talent B    NK Župa dubrovačka B

2011. godište

ŠN Cavtat - NK Gošk Dubrovnik
ŠN Du Talent - Konavle Gruda

2012. godište

NK Župa dubrovačka A -ŠN Cavtat
ŠN Du Talent A    - ŠN Du Talent B

2013. godište

ŠN Cavtat - NK Župa dubrovačka B
ŠN Du Talent - NK Župa dubrovačka A