Nakon godinu dana pauze Fun H2O će ponovo igrati u Portu na finalnom danu Divlje lige. Ulazak u polufinale osiguran je današnjom pobjedom protiv Elite, starog rivala s kojima su u prošlih desetak godina odigrali niz odličnih utakmica u borbi za titule ili medalje.
U današnje četvrtfinale bolje je ušla Elita i nakon dvije četvrtine imala prednost od dva razlike - 3:5. Fun H2O "dodaje gasa" u trećoj i s 4:0 preokreće rezultat u vodstvo koje čuva do kraja.
Fun H2O je nastupio u sastavu; Nikola Burđelez, Mato Miloslavić 3, Amer Čamo, Toni Paskojević 1, Baldo Tomaš, Lovro Grljević, Mihael Crnčević, Luka Špetić, Nikola Grbić 2, Ivo Borovina 1, Lino Glavočić, Lukša Franković, Vedran Kuzman 1.
Protivnika u polufinalu koje je na rasporedu u nedjelja, 25. kolovoza, 17 sati na Bellevueu, narančasti će saznati po završetku utakmice Plaža Bellevue – PVG Gruški mul.
Slavlje narančastih protiv Elite na Porporeli, Fun H2O u polufinalu Divlje lige
22 Kolovoz 2024
- Autor: Župski portal - zupcica.hr